VSP-770 (VSP)

Nowy ponton VSP-770 firmy Janson doskonale nadaje się do wykorzystania podczas wydarzeń i zadań, które wymagają dużej elastyczności. Dzięki nowemu systemowi łączenia połączenie kilku pontonów możliwe jest w szybki i ergonomiczny sposób.

Sami Państwo określają, jak duży ma być VSP-770. Pontony VSP-770 sprawdzają się jako mosty podczas wydarzeń, jak również do budowy całych wysp roboczych. Nowy ponton ma bardzo duże dopuszczalne obciążenie pokładu, dzięki czemu nadaje się do niemal każdego zastosowania.

Dzięki swoim wymiarom oraz zintegrowanym złączom, także transport realizowany jest w bardzo wydajny sposób. Pozwala to zmniejszyć koszty, emisję CO2 i ilość potrzebnego czasu. W ten sposób VSP-770 jest najbardziej elastycznym i efektywnym kosztowo pontonem. Ponton ma certyfikat DNV.

VSP-770

Rozwiązanie
Pontony
Typ
VSP
Długość
4.5m
Szerokość
2.25m
Wysokość
0.77m
Waga
2.250 kg
Nośność przy 15 cm wolnej burty
3.700 kg
Obciążenie pokładu
10 ton/m2
Certyfikacja
DNV-GL

VSP-770

  • Nowość!
  • Innowacyjny system łączenia
  • Wysokie obciążenie pokładu
  • Wydajny transport
  • Certyfikat DNV
VSP-770

Zobacz także

Most belkowy (JSK-JBB)
Rozwiązanie

Most belkowy (JSK-JBB)

Mosty belkowe Janson Bridging (JSK-JBB) projektowane są jako moduły do budowy relatywnie krótkich przęseł o długości do maksymalnie 21 metrów. Most be...
Kładka dla pieszych (JPB-P)
Rozwiązanie

Kładka dla pieszych (JPB-P)

Lekkie kładki panelowe Janson Bridging przeznaczone są dla ruchu lekkiego, tj. obciążeń generowanych przez ruch pieszy i rowerowy. Incydentalnie można...