Projekt

Być może mają Państwo w myślach już wstępne wyobrażenie produktu końcowego w postaci mostu, pontonu, pomostu ro-ro lub promu. Być może stoją Państwo przed wyzwaniem, które dopiero wymaga analizy dostępnych rozwiązań. Nasz dział projektowy pomoże znaleźć odpowiednie rozwiązanie modułowe Janson Bridging zgodne z projektem, wymaganymi parametrami, normami i przepisami. 

Nasz liczny, wewnętrzny zespół inżynierów stanowi gwarancję jakości, niezawodności oraz dopasowania proponowanego przez nas rozwiązania do wymaganych parametrów użytkowych. Nasi specjaliści służą Państwu radą zarówno w kwestii działających sił, jak i obliczeń dotyczących stateczności oraz pytań dotyczących przepisów prawnych, przepisów UE i norm światowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także, jeśli potrzebują Państwo konkretnych rozwiązań dla wyzwań infrastrukturalnych.

Projekt w 3D

Po gruntownym zapoznaniu się z Państwa zapytaniem i rozpatrzeniu różnych scenariuszy, w porozumieniu z Państwem wybieramy najlepsze rozwiązanie. Projekt, który jest następnie przygotowywany przez naszych inżynierów, jest w pełni trójwymiarowy. Wielką zaletą projektów 3D jest zmniejszone ryzyko błędów, ponieważ uwidaczniana jest cała konstrukcja. Poza tym jest to bardzo pomocne przy wizualizowaniu sobie takiego rozwiązania.

Jakie rozwiązanie przeprawowe możemy dla Państwa wykonać?

Prosimy powiedzieć nam o swoim wyzwaniu, a my szybko skontaktujemy się z Państwem, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się

Innowacje

Zespół naszych inżynierów niezależnie od pracy nad bieżącymi zleceniami zajmuje się także tworzeniem nowych produktów. W ten sposób nasze produkty i usługi zmieniają się by spełniać najwyższe wymagania, a nam udaje się stale zaskakiwać innowacyjnymi pomysłami. Nasz wewnętrzny zespół zaprojektował np. pierwszy w Holandii tymczasowy, modułowy, ruchomy most dla ciężkich pojazdów. Czy mają Państwo pytanie lub problem, który moglibyśmmy pomóc rozwiązać? Prosimy o kontakt z nami, chętnie z Państwem porozmawiamy!

Więcej o JDB