SDR

SDR (ang. Security & Disaster Relief) to specjalna jednostka biznesowa Janson Bridging nastawiona na współpracę z organizacjami, których działalność związana jest z bezpieczeństwem i zwalczaniem katastrof i klęsk żywiołowych. Została powołana nie tylko dlatego, że w minionych latach coraz bardziej angażujemy się w zwalczanie skutków katastrof naturalnych, ale także ponieważ aktywną pomoc w obszarach objętych kryzysami humanitarnymi lub skutkami konfliktów zbrojnych uważamy za ważną.

Janson Security & Disaster Relief Services (SDR) jest partnerem do rozmów dla organizacji cywilnych i wojskowych zajmujących się bezpieczeństwem. Nasi ludzie mogą się pochwalić długim stażem pracy w organizacjach bezpieczeństwa i mają bogate doświadczenie na tym polu. Sprawia to, że personel Janson Bridging może stanowić doświadczone wsparcie dla organizacji niosących pomoc. Nasi specjaliści nastawieni są na innowacje i współpracę, i chętnie wykorzystują swoje doświadczenie w taki sposób, aby służyło to zmienianiu świata na trochę lepszy.

Z tego powodu chętnie angażujemy się w osiąganie celów zrównoważonego rozwoju (Sustainable Development), które określone zostały przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Janson Bridging przekonany jest, że może mieć istotny wkład w realizację tych celów, wspierając rozwój społeczny, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój poprzez:

  • Aplikację naszej rozległej wiedzy w zakresie modułowych, stalowych mostów, systemów pontonowych, pomostów ro-ro i promów.
  • Wykorzystaniu naszych zasobów pozwalających na szybkie i fachowe realizacje jakościowej, wiarygodnej, zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju i atrakcyjnej cenowo infrastruktury poziomej.
  • Wsparcie naszą specjalistyczną wiedzą z zakresu realizacji projektów dla wielu interesariuszów.

Nasze modułowe produkty doskonale nadają się do realizacji tych celów. Ze względu na modułowość produkty te można dostosować do niemal każdej sytuacji, poza tym większość z nich jest szybko dostępna z naszych zapasów! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi specjalistami od SDR i odkrycia co Janson Bridging SDR może dla Państwa zrobić.Jakie rozwiązanie przeprawowe możemy dla Państwa wykonać?

Prosimy powiedzieć nam o swoim wyzwaniu, a my szybko skontaktujemy się z Państwem, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się