Na świecie

Janson Bridging na całym świecie pracuje nad dostępnością komunikacyjną. Dobrze zrealizowana i utrzymana sieć infrastruktury stanowi podstawę rozwoju każdego kraju, ponieważ przekłada się na dostępność możliwości gospodarczych i społecznych. Dostępność przyczynia się do rozwoju gospodarczego i światowego dobrobytu.

Janson Bridging rozumie lokalne potrzeby i aktywnie przyczynia się do realizacji celów zrównoważonego rozwoju ONZ - stanowi to część naszej misji. Poprzez zwiększanie dostępności na całym świecie poprzez nasze wysokojakościowe, modułowe rozwiązania, takie jak mosty, pontony i promy chcemy przyczyniać się do podnoszenia poziomu światowego dobrobytu. Janson Bridging International na całym świecie angażuje się w tworzenie dostępności i stymulowanie dobrobytu na terenach wiejskich.

Zbudowaliśmy ponad tysiąc mostów na Sri Lance, dzięki którym dziesiątki tysięcy osób i dzieci może teraz docierać do szpitali i szkół, i które usprawniają wymianę handlową. Zobacz więcej o działalności Janson Bridging International.

 

Idź do Janson Bridging International

Jakie rozwiązanie przeprawowe możemy dla Państwa wykonać?

Prosimy powiedzieć nam o swoim wyzwaniu, a my szybko skontaktujemy się z Państwem, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się