O nas

Janson Bridging jest liderem rynku europejskiego w zakresie wynajmu stalowych modułowych mostów, pontonów, przystani ro-ro i promów. Jesteśmy największą na świecie firmą wynajmującą sprzęt przeprawowy. Nasza główna siedziba mieści się w Hank w Holandii, a oddziały mamy w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Belgii, Włoszech, Norwegii i Polsce. Nasza sieć dystrybucji obejmuje cały świat.

 

Część grupy Van Schie

Grupę Van Schie tworzą 3 specjalistyczne firmy, które łączy wspólna strategia mająca na celu szybszą, bardziej kompletną i w rezultacie lepszą obsługę klientów. Dzięki stałej współpracy wyspecjalizowanych spółek oraz ekspertów z różnych dziedzin osiągamy najwyższe standardy jakości, sprawności i wyboru optymalnych rozwiązań. Dzięki współpracy z firmą Van Schie możemy zaoferować Państwu sprzęt i usługi do prac infrastrukturalnych od A do Z, natomiast dzięki firmie HP Staal jesteśmy w stanie zaopatrywać naszych klientów w elementy stalowe dla wszelkich typów budownictwa.

WIĘCEJ O GRUPIE VAN SCHIE

Credo Janson Bridging

Idea działania Janson Bridging opiera się na modułowości naszych produktów: wszystkie nasze produkty opierają się na elementach o standardowych wymiarach. Długość i szerokość naszych produktów można łatwo dostosować zarówno pod względem długości, jak i szerokości. W ten sposób dostarczamy rozwiązania przeprawowe dostosowane do potrzeb - szybko, wydajnie i w atrakcyjnej cenie. Nasze produkty mogą być wielokrotnie wykorzystywane. W ten sposób zapobiegamy zanieczyszczeniu środowiska. Dzięki posiadaniu zapasów w strategicznych miejscach możemy dostarczać sprzęt przeprawowy szybko i w adekwatny sposób reagować na wyzwania przed którymi stają nasi klienci.

 

 

Janson Bridging na świecie

Janson Bridging działa zarówno na rzecz klientów cywilnych, jak i wojskowych. Do obsługi klientów wojskowych i na potrzeby zwalczania skutków klęsk żywiołowych wykorzystujemy nasze standardowe produkty (dual-use), których użycie jest koordynowane przez doświadczonych ekspertów z naszej specjalnej jednostki biznesowej Security and Disaster Relief (SDR). Poza tym na całym świecie dostarczamy także mosty stałe w trudno dostępnych miejscach, takich jak Sri Lanka, Ghana lub Tajlandia. Jest to realizowane przez naszą jednostkę biznesową Janson Bridging International.

Jakie rozwiązanie przeprawowe możemy dla Państwa wykonać?

Prosimy powiedzieć nam o swoim wyzwaniu, a my szybko skontaktujemy się z Państwem, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się

Zobacz także

Mosty modułowe
Rozwiązanie

Mosty modułowe

Zastosowanie mostów tymczasowych
Pontony
Rozwiązanie

Pontony

Janson Bridging dysponuje różnymi rodzajami pontonów. Niezależnie od tego, czy pracują Państwo na wodzie z dużymi maszynami, czy potrzebują Państwo po...
Pomosty ro-ro
Rozwiązanie

Pomosty ro-ro

System modułowych pomostów roll-on-roll-off (roro) Janson Bridging znacznie ułatwia załadunek i rozładunek w portach morskich i śródlądowych. Systemy...